Zapisz Się Na Darmową Konsultację

Umów Wizytę Teraz

Czym jest epilacja?

Zastanawiają się Państwo, co to jest epilacja? Epilację można podzielić na dwie grupy: trwałe lub czasowe usuwanie owłosienia z całego ciała. Takie celowe działanie będące także zabiegiem kosmetycznym ma na celu uzyskanie gładkiej skóry, bez najmniejszego owłosienia. Epilacja to tak naprawdę epilacja laserowa, która pozwala na stałe usunąć owłosienie z ciała przy użyciu odpowiednich, specjalistycznych urządzeń. Tylko wykwalifikowana osoba może przeprowadzić zabieg, jakim jest laserowa epilacja.

Jeżeli chcą Państwo skorzystać z takiego zabiegu, jak depilacja laserowa warto wybierać jedynie certyfikowane salony kosmetyczne, w których laseroterapia to podstawowy, a nie dodatkowy zabieg. Jeżeli gabinety kosmetyczne będą specjalizowały się w zabiegach, jakimi jest epilacja laserem, wtedy zyskają Państwo pewność, że owłosienie zostanie usunięte ze skóry w sposób profesjonalny, bez żadnych skutków ubocznych.

Jak przygotować się do epilacji?

Jeżeli ma zostać u Państwa przeprowadzony zabieg epilacji, trzeba się do niego we właściwy sposób przygotować. Co najmniej na miesiąc przed wizytą w gabinecie, w którym będzie wykonywana epilacja, należy nie wykonywać zabiegów z użyciem wosku depilatora czy też wszelkich innych metod depilacji. Trzeba mieć świadomość, że epilacja metoda blend eliminuje w skuteczny sposób tylko włosy będące w fazie intensywnego wzrostu. Jeden zabieg nie wystarczy, aby uzyskać efekt, jaki by Państwa satysfakcjonował.

Przynajmniej kilka razy musi zostać wykonana epilacja opinie, aby mogli Państwo cieszyć się z idealnie gładkiej skóry, bez najmniejszego owłosienia. Parę dni przed zabiegiem, salon piękności zaleca również nawilżanie skóry kremami, aby była ona jak najbardziej nawilżona. Należy także wprowadzić lekką dietę, w której znajduje się bardzo dużo witamin i wody. Dzięki temu naskórek ulegnie wzmocnieniu. Można będzie dzięki temu zmniejszyć ryzyko wystąpienia zaczerwienienia i opuchlizny, które może spowodować fotoepilacja. Dobrze przeprowadzona fotoepilacja laserowa, jaką proponują profesjonalne salony urody przyniesie spodziewane rezultaty. Tak samo będzie, jeżeli zostanie wykonana elektroepilacja w sprawdzonym miejscu.